درج مقالات مفید در زمینه بازار و اقتصاد

انواع بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران  نوعی از بیمه با انعطاف بسیار بالا می‌باشد. این بیمه با اهداف تامین آتیه برای بیمه گذار ایجاد گردیده است. بیمه عمر میتواند مستمری بازنشستگی را برای بیمه گذار به همراه داشته باشد. همچنین در صورت فوت بیمه گذار امکان استفاده از این بیمه برای افراد معرفی شده در بیمه نامه می‌باشد. بیمه عمر همچنین می‌تواند جهت دریافت وام برای بیمه گذار مورد استفاده قرار گیرد.

بیمه عمر با توجه مواردی که گفته شد. انواع مختلفی از زیر مجموعه ها را دارا می‌باشد که در این بخش به آنها اشاره خواهد شد.

الف  بیمه عمر انفرادی

1.       بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی ، نوعی از بیمه عمر برای پرداخت وام های گرفته شده در زمان فوت یا از کار افتادگی بیمه گذار

2.       بیمه تامین آتیه فرزندان  ، بیمه ای با اهداف تامین هزینه های مختلفف فرزندان بعد از فوت بیمه گذار

3.       بیمه عمر زمانی انفرادی  ، نوعی بیمه عمر با تعیین زمان برای بیمه ، محدودیت زمانی در این بیمه با توجه به سن بیمه گذار تعیین میگردد.

4.       بیمه تمام عمر انفرادی ، بیمه ای برای تامین اتیه بدون محدودیت زمانی ، این نوع از بیمه عمر محدودیت زمانی را در بر نخواهد داشت.

5.       بیمه عمر پس انداز انفرادی ، در این بیمه در صورتی که حق بیمه به صورت کامل پرداخت شده باشد امکان پرداخت سرمایه برای استفاده کننده را فراهم می‌کند.

6.       بیمه تامین هزینه جهیزیه  ، این بیمه امکان تهیه سرمایه برای تهیه جهیزیه فرزندان را دارد و با این هدف حق بیمه پرداخت می شود.

7.       بیمه جامع زندگی ، یکی از بیمه های بسیار گسترده که امکان در یافت بیمه فوت و همچنین مستمری بازنشستگی را برای بیمه گذار فراهم می کند.

ب بیمه عمر گروهی

1.       بیمه تمام عمر گروهی ، این بیمه با هدف تامین مالی افراد و همچنین افراد زینفع  ایجاد شده است.

2.       بیمه عمر مانده بدهکار ، این نوع بیمه توسط بانک ها برای افراد وام گیرنده و مشتریان بانک خریداری می‌شود.

3.       بیمه عمر زمانی ، در این نوع بیمه در صورتی که بیمه گذار قبل از پایان قرارداد فوت کند سرمایه به استفاده کنندگان پرداخت خواهد شد.

4.       بیمه عمر و پس انداز ، این بیمه با هدف پس انداز برای بیمه گذار و یا ذینفع های دیگر انجام می شود.

5.       بیمه کارکنان دولت ، در این بیمه کارکنان دولت در مدت یک سال بیمه عمر خواهند شد.

 

مطالبی که شاید بپسندید:

بیمه بدنه ایران

بیمه عمر ایران مان

 

+ نوشته شده در دوشنبه بیستم اردیبهشت 1400 ساعت 13:13 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت صنعتی

سایت های صنعتی با اهداف مختلفی طراحی و ارائه می شوند این سایت ها بیشتر معرف شرکت های صنعتی و یا خدمات دهندگان صنعتی هستند. در سایت های صنعتی هدف معرفی شرکت های صنعتی و همچنین نمایش انواع خدماتی می باشد که در این شرکت ها قابل ارائه است. در این بخش به طراحی سایت صنعتی می پردازیم و موارد مورد نیاز در این وب سایت ها را بررسی می کنیم.

موارد مورد نیاز در طراحی سایت صنعتی

 1. مهمترین بخش در طراحی سایت های صنعتی معرفی شرکت و خدمات آن به صورت کلی می باشد این بخش در سایت ها معمولاً به نام بخش درباره ما خوانده می‌شوند. بخش درباره ما کلیات شرکت و اهداف آن را مورد بررسی قرار می‌دهد
 2. بخش معرفی خدمات شرکت های صنعتی، انواع خدمات را که در بسیاری از مواقع ممکن است شناخته شده در بین عموم نیز نباشند ارائه می دهد. این خدمات نیاز به معرفی برای کاربران دارند بررسی کلی خدمات در این بخش انجام میشود.
 3.  بخش گالری تصاویر، این بخش یک معرفی از شرکت و خدمات آن به صورت تصویری ارائه می دهد. همچنین در این بخش امکان قرار دادن فیلم های مختلف وجود دارد.  فیلم‌ها می‌توانند از امکانات شرکت خدمات شرکت و یا کارکرد دستگاه های مختلف صنعتی باشند. این گالری در سایت های صنعتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است
 4.  بخش نمایش پروژه ها و نمونه کارها، در این بخش مجموعه ای از نمونه کار ها و یا پروژه های موفق شرکت معرفی می گردد این بخش می‌تواند شامل انواع محتوا به شکل های متنی تصویری و یا صوتی باشد.
 5. بخش مقالات و اخبار در حوزه صنعت، این بخش علاوه بر آنکه محتوای وب سایت را ارزشمند تر می کند کمک می کند تا افراد علاقه مند به این مباحث ارتباط بیشتری با وب‌سایت و محتوای آن برقرار نمایند. این ارتباط کمک می‌کند تا مخاطبان در وب سایت افزایش یافته و منجر به گسترش ارتباط گردد.
 6.  بخش پرسش و پاسخ ، متقاضیان بخش های صنعتی چالش ها و پرسش های بسیاری را دارند این بخش کمک می کند تا مخاطبان پرسش های خود را مطرح و از کارشناسان مربوط به پاسخ خود را دریافت کنند و این ارتباط دو طرفه باعث می شود وب سایت های صنعتی پس از مدت کوتاهی به جایگاه‌های بالایی دست پیدا کنند.
 7. بخش رزومه و بیوگرافی شرکت، این بخش مجموعه ای از مجوزات، سرتیفیکیت ها و موفقیت های شرکت است که به مخاطبان ارائه می شود .هدف از این بخش اعتماد سازی برای مشتریانی است که به وبسایت مراجعه می‌کنند.
 8.  بخش معرفی همکاران، در شرکت های صنعتی این بخش علاوه بر معرفی همکاران و فعالان در یک شرکت به تخصص های آنها نیز خواهد پرداخت این موضوع علاوه بر معرفی پرسنل شرکت اشاره ای به توانایی های شرکت نیز خواهد داشت.
 9. بخش همکاری، مانند هر شرکت دیگری شرکت های صنعتی نیز همیشه تلاش دارند تا افراد مستعد را جذب نمایند. از این رو بخش همکاری فضایی را ایجاد می کند تا متقاضیان بتوانند رزومه ها و درخواست های خود را برای شرکت ارسال نمایند.

شرکت های صنعتی و وب سایتهای مرتبط با آن ها می توانند بسیار گسترده باشند. اما آنچه اهمیت دارد ایجاد پایگاه اینترنتی برای شرکت های صنعتی و موارد مرتبط با آن ها است.

طراحی سایت صنعتی

شرکت طراحی اپلیکیشن

شرکت طراحی سایت

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم اسفند 1399 ساعت 3:28 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت نمونه کار

سایت های نمونه کار برای بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایت های نمونه کار مانند آلبوم های تصویری آنلاینی هستند که مخاطبان در آنها امکان مشاهده هزاران نمونه کار را خواهند داشت. همانطور که گفته شد این وب سایت ها برای مشاغل مختلف قابل استفاده هستند در این بخش به برخی از مشاغلی که به این نوع وب سایت ها نیاز دارند اشاره می کنیم.

 1. درج نمونه کارهای معماری برای شرکت های معماری کوچک و بزرگ و چند منظوره
 2. درجه نمونه کارهای عکاسی برای عکاسان و آتلیه ها
 3. درجه نمونه کارهای هنری برای انواع هنرها مانند نقاشی و غیره
 4.  نمونه کارهای صنعتی برای مشاغل صنعتی به صورت تصاویر و عکس های چند بعدی
 5. درجه نمونه کارها گالری‌های فرش قالی و موارد مرتبط
 6. درج نمونه کارهای صنایع دستی و صنایع محلی
 7. درجه نمونه کارهای تولیدی برای انواع شرکت های تولیدی
 8. و...

ویژگی طراحی سایت نمونه کار

سایت های نمونه کار بیشتر از آنکه مشابهت با وب سایتهای عمومی داشته باشند مشابهت با آلبوم تصاویر و یا آلبوم ویدئو را دارند. کاربران با ورود به این وب سایت ها به راحتی می توانند تصاویر مختلف و یا ویدیو های مختلف از انواع کار ها را مشاهده نمایید. سرعت مشاهده نمونه کارها در این سایت ها بسیار بالاتر از سایت های دیگر است چرا که ساختار این وب سایت ها مناسب برای دیدن تصاویر طراحی می شوند.

سایت های نمونه کار نیز مانند دیگر وب سایت ها نیاز به بخش های پایه دارند. این بخش های پایه می توانند شامل موارد:

 1. بخش درباره ما
 2. بخش تماس با ما
 3.  بخش معرفی خدمات و تخصص ها
 4. بخش مقالات اخبار و موارد مرتبط
 5. بخش تالار گفتگو
 6. بخش رزومه و بیوگرافی ها
 7. بخش رخدادها
 8. بخش معرفی همکاران
 9. معرفی شبکه های اجتماعی
 10.  و ....

طراحی سایت نمونه کار

خرید سایت آماده

سایت آماده

طراحی اپلیکیشن       

طراحی سایت در کرج

سئو سایت

+ نوشته شده در چهارشنبه بیستم اسفند 1399 ساعت 16:3 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت معماری

یکی از انواع وبسایت هایی که در سالهای اخیر بسیار گسترش یافته است طراحی سایت معماری می باشد. سایت های معماری با هدف جذب مخاطب و ارائه محتوا طراحی می‌شوند. سایت های معماری میتوانند متعلق به مهندسین معمار یا مشاغل مرتبط با ساختمان باشند. همچنین این وب سایت ها می توانند پروژه‌های کاری شرکت‌های بزرگ و چند منظوره را به نمایش بگذارند.

در این نوشته می‌خواهیم به بخشی از ویژگی های طراحی سایت معماری بپردازیم سایت های معماری به چه بخش هایی نیاز دارند؟ و در طراحی آنها چه مواردی باید مد نظر قرار بگیرد؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

بخش‌های موردنیاز در سایت معماری

 1. بخش شماره ۱ در سایت های معماری بخش معرفی شرکت معماری می باشد در این بخش معمولاً اطلاعاتی از تاسیس شرکت های معماری و اهداف بنیادی شرکت مطرح می شود.
 2. معرفی راه های ارتباطی، این بخش تمامی مسیرهای ارتباطی از جمله راه‌های ارتباطی دیجیتال را به مشتریان و کاربران ارائه می دهد
 3. بخش پروژه ها، این بخش شاید مهم ترین بخش در طراحی سایت معماری باشد معرفی پروژه های موفق، تصاویر پروژه های موفق و همچنین توضیحات کاملی در مورد هر پروژه در این بخش قرار خواهد گرفت. به طور یقین مراجعان به وب سایت های شرکت معماری تمایل دارند تا پروژه های شرکت را به صورت کامل مشاهده و در صورت نیاز آنها را بررسی نمایند.
 4.  بخش معرفی تخصص ها، تخصص های معماری و تخصص های مرتبط با ساختمان می‌توانند بسیار وسیع باشند از این رو معرفی تخصص های شرکت های معماری می‌تواند اهمیت بالایی داشته باشد.
 5. رزومه و بیوگرافی شرکت، این بخش نیز از بخش های مهم برای شرکت های معماری است. معرفی رزومه کاری همچنین توانایی‌ها و تخصص‌ها و بیوگرافی افراد فعال در شرکت،  این بخش نقشی تمام نما از شرکت را برای کاربران نمایان میکند.
 6. معرفی پروژه های بازسازی به صورت اسلاید شو های قبل و بعد از بازسازی،  این بخش بخشی جذاب برای کاربران خواهد بود. چرا که به راحتی می توانند قبل از بازسازی پروژه و بعد از بازسازی پروژه را با یک کلیک مشاهده نمایند. این بخش توانایی شرکت معماری در طراحی و بازسازی را به نمایش می گذارد.
 7. طراحی سایت معماری و همچنین سایت های مرتبط با ساختمان یکی از پر رونق ترین و پر مخاطب ترین سایتها در فضای آنلاین می باشند. شرکت های معماری معمولاً به این مسئله اشراف کامل داشته و اطلاعات خود را به صورت جامع در وبسایت ها گنجانده و آنها را به کاربران خود ارائه می دهند.طراحی سایت معماری نیازی اساسی برای شرکت های معماری و شرکتهای مرتبط با آنها می باشد

طراحی سایت معماری

خرید سایت آماده

فروش سایت               

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

 

 

 

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیستم اسفند 1399 ساعت 16:1 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی جهت درجه خبرهای‌ورزشی، اطلاع‌رسانی، معرفی خدمات ورزشی، و موارد دیگر طراحی می‌شود. این سایت‌ها معمولاً مخاطبان بسیار زیادی از قشر جوان دارند سایت های ورزشی می توانند درآمدزایی بسیار بالایی برای مدیران و صاحبان وب سایت داشته باشند.

برای طراحی سایت ورزشی باید مواردی را در نظر گرفت. تعیین مخاطبان و اهداف وب سایت از مهم ترین بخش هایی است که قبل از طراحی سایت ورزشی باید در نظر داشت. اگر وب سایت شما تعداد مخاطبان بالایی را جذب کند باید از نظر فنی قابلیت افزایش قدرت و امکان پذیرش مخاطب بیشتر را داشته باشد در این متن تلاش می‌کنیم تا ویژگی های سایت ورزشی و روند طراحی آن را ذکر کنیم. این موارد کمک می‌کنند تا قبل از طراحی سایت ورزشی موارد را بررسی و نتیجه بخشی بالاتری داشته باشیم.

ویژگی های طراحی سایت ورزشی

 1. داشتن قدرت نرم افزاری کافی جهت ارائه خدمات به تعداد مخاطبان بالا
 2. داشتن گرافیک مناسب و متناسب با برنامه های ورزشی و خدمات قابل ارائه
 3. داشتن بخش های ارتباط با مخاطب تحت عنوان تماس با ما و امکان ایجاد فرم های مختلف جهت ارتباط مخاطبان با مدیران وب سایت
 4. داشتن بخش هایی برای توضیحات و تعیین خط مشی وب سایت، این بخش ها معمولاً تحت عنوان های درباره ما و یا قوانین و مقررات به مخاطب ارائه می شوند.
 5. امکان درج انواع اخبار مرتبط با انواع ورزش ها و موارد دیگر
 6. داشتن بخش هایی جهت ارائه تبلیغات و ایجاد درآمد برای وب سایت

سایت های ورزشی می توانند با اهداف مختلفی طراحی و ارائه شوند. سایت های بزرگی که اخبار ورزشی را از سراسر نقاط جهان دریافت و آن را به مخاطب خود ارائه می‌دهند.هر چند این سایتها در زمره سایتهای خبری دسته بندی می شوند اما نیاز به اطلاعات کافی در مورد اخبار ورزشی و احاطه به آن برای مدیران وب سایت ها نیاز است.

سایت های کوچک تری نیز وجود دارند که با اهداف ورزشی طراحی و ارائه می‌شود. این سایت ها می توانند معرفی یک باشگاه ورزشی کوچک یک مجموعه ورزشی بزرگ و یا یک مجله ورزشی با اهداف فرهنگی باشد.

سایتهای ورزشی به هر گونه ای و با هر هدفی که ساخته شوند معمولاً مخاطب آنها قشر جوان می باشد. از این جهت در سایتهای ورزشی باید توجه ویژه‌ای به نیاز این مخاطبان داشت. طراحی گرافیکی مناسب و ارائه اخبار جذاب برای این رده سنی بخشی از توجهاتی است که مدیران وب سایت باید داشته باشند.

در کنار سایت های ورزشی نیاز است تا اپلیکیشن هایی نیز در این راستا تولید و تهیه شوند. مخاطبان سایتهای ورزشی تمایل زیادی برای استفاده از تکنولوژی های روز دارند و این مسئله آنها را ترغیب به استفاده از اپلیکیشنهای به روز و کارآمد می کند

درآمد سایتهای ورزشی بیشتر از زمینه تبلیغات شکل می گیرد به همین دلیل است که تعداد مخاطب در این وبسایت ها بسیار اهمیت دارد

طراحی سایت ورزشی

خرید سایت آماده

فروش سایت               

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

+ نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند 1399 ساعت 10:11 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت دانشگاهی

وب سایت های دانشگاهی یکی از پیشرفته ترین انواع وبسایت می باشد این سایت ها معمولاً به صورت چند منظوره مورد استفاده قرار می گیرد استفاده سایت های دانشگاهی می تواند در موارد زیر باشد.

 1. اطلاع رسانی و درج اخبار دانشگاه و اطلاعیه های دانشگاه در وب سایت
 2. مکانی برای مراجعه دانشجویان و مشاهده شرایط و ضوابط دانشگاه
 3. معرفی زمینه های فعالیت دانشگاه رشته های تحصیلی و موارد مرتبط با آن
 4. معرفی پرسنل دانشگاه، مدیران دانشگاه و ارائه شرایط کاری بخش های اداری دانشگاه
 5. ارائه پنل های کاربری به دانشجویان جهت ثبت و درج اطلاعات دانشجویان به صورت اتوماتیک
 6. ارائه نمرات دانشجویان و مواردی از جمله نامه های اداری به پنل دانشجویان
 7. ایجاد پرتال جهت ثبت نام دانشجویان به صورت الکترونیکی
 8. معرفی اساتید به همراه رزومه های کاری و تحصیلی آنها
 9.  ارائه پرتال جهت اساتید و مدرسان به منظور درج اطلاعات و دسترسی طبقه بندی شده اطلاعات اساتید
 10. ایجاد کلاس های آنلاین و کلاسهایی در بستر وب
 11. محلی برای ارتباط آنلاین دانشجویان با دانشگاه

مواردی که ذکر شد تنها بخشی از نیاز های یک دانشگاه است. که می‌تواند توسط وبسایت تامین گردد با نگاهی به موارد بالا متوجه این موضوع خواهیم شد که در سایت های دانشگاهی امنیت اطلاعات بسیار اهمیت دارد و نیاز به طراحی و سیستم های امنیتی مناسبی برای حفظ اطلاعات دانشگاه میباشد.

برای سایت های دانشگاهی و طراحی آنها نیاز به دانش فنی کافی و تجربه کافی در زمینه طراحی سایت دانشگاهی می‌باشد

برای طراحی سایت دانشگاهی باید مواردی را مد نظر قرار داد تا امنیت بالاتری برای حفظ اطلاعات برقرار گردد.

 1. استفاده از سرورهای داخلی و یا سرور های اختصاصی در محل دانشگاه کمک می کند تا امنیت اطلاعات در سطح بالاتری حفظ شود
 2. استفاده از سرورهای پرقدرت باعث می شود
 3. برنامه نویسی اختصاصی و اصولی برای این وبسایت ها بسیار پر اهمیت است، این مورد نیز می برای افزایش امنیت سایت موثر باشد.
 4. ایجاد بانک اطلاعاتی به صورت غیر قابل دسترس برای عموم راهکار دیگری برای بالا بردن امنیت این وب سایت ها می باشد.

سایت های دانشگاهی با هر شیوه ای که طراحی شوند باید نیازهای ارتباطی بین دانشگاه و سایر دانشجویان را به صورت مناسبی برطرف کنند. همینطور ظاهر گرافیکی مناسب و در شأن دانشگاه را داشته باشند.

طراحی سایت دانشگاهی

خرید سایت آماده

سایت آماده

طراحی سایت

ساخت اپلیکیشن

+ نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند 1399 ساعت 10:9 توسط karen karani بدون نظر

دستگاه بسته بندی تمباکو

بسته بندی تمباکو بازار بسیار گسترده در صنعت بسته بندی است. انواع تمباکو و انواع بسته بندی آن و همچنین استفاده انواع تمباکو باعث شده گستردگی این بازار افزایش یابد. در این بخش به بررسی دستگاه بسته بندی تمباکو و شیوه های این بسته بندی میپردازیم.

 

معمولترین شیوه بسته بندی تمباکو در ایران شامل مراحل زیر میشود.

1. در مرحله اول تمباکو به روی سطح مشمع ریخته میشود. مشمع به مقدار لازم برش خورده و توسط دستگاه بسته بندی از دو طرف تا میخورد

در مرحله بعد یک پرس حرارتی دو یا چهار طرف مشمع را پرس و تمباکو درون ظرف مشمع باقی میماند.

در مواقعی بجای مشمع از کاغذهایی دوجداره استفاده میشود که یک سمت آن با الومینیوم پوشانده شده است.

2. در مرحله بعد دستگاهی به نام کارتونینگ تمباکوها را از یک سو دریافت و انها را به جعبه های مکعب مستطیل هدایت میکند.

در ورژن های پیشرفته تر دستگاه های کارتونینگ، جعبه ها به صورت کاغذ تخت وارد دستگاه شده و طی فرآیندی تبدیل به جعبه چسب خورده میشوند،

در مرحله بعد درب جعبه با چسب توسط دستگاه کارتونینگ بسته و روی آن بر چسب های چابی زده میشود.

برچسب ها میتوانند شامل هولوگرام ، تاریخ مصرف یا توضیحات دیگری باشند.

3.بسته های تمباکو مجددا توسط دستگاه کارتونیگ در جعبه های بزرگتری قرارداده میشوند، این کارتن ها جهت حمل و راحتی حمل و همچنین شمارش آسانتر تعداد تمباکو ها طراحی میشوند.

بسته ها و جعبه های بزرگتر نیز با چسب از نوع حرارتی بسته و آماده ارائه به بازار میشوند.

 

دستگاه بسته بندی تمباکو شامل موارد مختلفی خواهد بود، بخش بسیار مهم آن دستگاه کارتونینگ است.

دستگاه کارتونینگ با ساختارهای متفاوت جهت قراردادن محصول در جعبه و یا بسته بندیهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین دستگاه کارتونینگ میتواند جعبه را آماده و انواع بسته بندی های دیگر را نیز روی آن اعمال کند.

لینک های مفید دیگر:

کارتونینگ

دستگاه بسته بندی تنباکو

دستگاه پرکن مایعات

گالن پرکن

+ نوشته شده در پنج شنبه هفتم اسفند 1399 ساعت 23:39 توسط karen karani بدون نظر

دستگاه بسته بندی ادامس

دستگاه بسته بندی ادامس یکی از دستگاه هایی است که در صنایع بسته بندی مورد نیاز است. ساختار بسته بندی در این دستگاه ها در بسیاری از انواع دیگر دستگاه های بسته بندی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

در این بخش نگاهی به شیوه بسته بندی ادامس در دستگاه های بسته بندی می اندازیم.

برای بسته بندی ادامس چند مرحله وجود دارد، این مراحل میتوانند به صورت مجزا در دستگاه های مختلفی انجام شوند یا اینگه دی یک دستگاه واحد انجام شوند.

 

مراحل بسته بندی ادامس

1. در مرحله اول ادامس ها به شکل خمیر از دستگاه تولید ادامس بیرون امده و روی کاغذ های کوچکی ریخته میشوند، این کاغذ ها مهکعمولا به صورت دو رویه و بهداشتی تولید میشوند تا علاوه بر حفظ کیفیت ادامس بهداشت ان را نیز در بالاترین سطح قرار دهند.

بعد از قرار کرفتن ادامس روی این کاغذ ها دستگاه اولیه کاغذ ها را از نقاط مشخصی خم و انها را روی هم قرار میدهد. تعداد 4 تا 8 تا میتواند ادادمس را به صورت کامل در این کاغذ ها پوشش دهد و شکل بسته بندی اولیه ای به ان بدهد.

در این مرحله معمولا از چسب استفاده نمیشود و بسته بندی فقط با خط تا انجام میشود.

2. در این مرحله ادامس های کوچک وارد دستگاهی به نام کارتونینگ میشوند، این دستگاه کاغذ های بزرگتری را از یک سمت دریافت و با ایجاد خط تا آنها را به شکل یک جعبه اماده میکند، همچنین در صورت نیاز این جعبه ها را با چسب دوخت میزند،

از سوی دیگر ادامس های کوچک را دریافت و آنها را با شرایط و سرعت قابل تعریف داخل جعبه ها قرار میدهد، هر جعبه میتواند چند ده ادامس را داخل خود با جای دهد. این قرارگیری با نظم خاصی انجام میشود.

در این مرحله یک جعبه اماده با تعدادی ادامس در آنها از بخشی از خط تولید خاج میشود.

3. در این بخش جعبه های حاوی ادامس با خط طاهایی مجدد بسته و به انها چسب زده میشود. و با توجه به نیاز به مرحله دیگری فرستاده میشود.

4. در مرحله 4 بسته های آماده ادامس به دستگاه سلفون پیچ رفته و سلفونی مناسب برای هر بسته کشیده میشود. این سلفون ها ممکن است به صورت حذارتی و یا به صورت خط تا با اتصال حرارتی محصول را پوشش دهند.

5. در مرحله بعدی نوعی دیگر از دستگاه های کارتونینگ وارد عمل شده و بسته های ادامس سلفون کشیده را وارد جعبه های بزرگتری میکنند، این بخش جهت حمل آسانتر و همچنین زیبایی بیشتر بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

بسته بندی ادامس و همچنین دستگاه بسته بندی ادامس یگی از زیباترین و جذابترین حطوط بسته بندی در میان صنایع را دارد.

لینک های مفید دیگر با این موضوع:

کارتونینگ

دستگاه بسته بندی آدامس

دستگاه پرکن مایعات

درب بند بطری

+ نوشته شده در پنج شنبه هفتم اسفند 1399 ساعت 23:36 توسط karen karani بدون نظر

 

 

فال حافظ

شب عید است و دلم هوای فال گرفتن کرده، نه هر فالی، فال حافظ که اعتقاد من به این فال بیشتر از دیگر انواع فال است، راسنش اصلا انواع دیگر فال را قبول ندارم، فکر میکنم فال قهوه و فال تالوت و دیگر انواع فال ها یک مدل از طلف کردن وقت است، ولی فال حافظ تمسک به عارفی است که خود در عرصه زندگی و عرفان دارای درجه ای بوده. به هر حال کتاب حافظ را از کمد خود در میاورم و به قول حض،ت حافظ

 

روز هجران و شب فرقت یار آخر شد

 

زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد

 

البته قبل از فال حافظ اول باید خاک روی کتاب را بگیرم، میدانید من هم مثل شما فقط شب های عید کتاب حافظ را باز میکنم، بالاخره گرفتن خاک کتاب خیلی آسانتر از هر روز خواندن آن است،

کتاب حافظ را تمیز میکنم و با کلی امید روی مبل میشینم و نیت میکنم و بخشی از کتاب را با نیت خالص باز میکنم،

شعری از  دیوان حافظ را میبینم و خوشحال و پر امید شروع به خپاندن میکنم،

خـرم ان روز کـز ایـــن منـزل ویـران بــروم

 

آسان جان طلبــم و از پـی جـانان بــــروم

 

گـر چــه دانم که بــه جایی نبـرد راه غریب

 

مـن به بوی ســـر ان زلف پریشان بـــروم

 

دلــم از وحشت زندان سکـندر بگـــرفت

 

رخت بربندم و تا ملک سلیمان بروم

 

 

چند بار شعر را میخانم، چند بار دیگر هم میخانم، تازه یادم میآید که ادبیاتم در دانشگاه خیلی ضعیف بوده و هرچه سعی میکنم، معنی از شعر استنباط نمیکنم

میفهمم شعر خیلی خوبی است، اما زیاد نمیفهمم چه میگوید،

راه حل

 

فال حافظ

شب عید است و دلم هوای فال گرفتن کرده، نه هر فالی، فال حافظ که اعتقاد من به این فال بیشتر از دیگر انواع فال است، راسنش اصلا انواع دیگر فال را قبول ندارم، فکر میکنم فال قهوه و فال تالوت و دیگر انواع فال ها یک مدل از طلف کردن وقت است، ولی فال حافظ تمسک به عارفی است که خود در عرصه زندگی و عرفان دارای درجه ای بوده. به هر حال کتاب حافظ را از کمد خود در میاورم و به قول حض،ت حافظ

 

روز هجران و شب فرقت یار آخر شد

 

زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد

 

البته قبل از فال حافظ اول باید خاک روی کتاب را بگیرم، میدانید من هم مثل شما فقط شب های عید کتاب حافظ را باز میکنم، بالاخره گرفتن خاک کتاب خیلی آسانتر از هر روز خواندن آن است،

کتاب حافظ را تمیز میکنم و با کلی امید روی مبل میشینم و نیت میکنم و بخشی از کتاب را با نیت خالص باز میکنم،

شعری از  دیوان حافظ را میبینم و خوشحال و پر امید شروع به خپاندن میکنم،

خـرم ان روز کـز ایـــن منـزل ویـران بــروم

 

آسان جان طلبــم و از پـی جـانان بــــروم

 

گـر چــه دانم که بــه جایی نبـرد راه غریب

 

مـن به بوی ســـر ان زلف پریشان بـــروم

 

دلــم از وحشت زندان سکـندر بگـــرفت

 

رخت بربندم و تا ملک سلیمان بروم

 

 

چند بار شعر را میخانم، چند بار دیگر هم میخانم، تازه یادم میآید که ادبیاتم در دانشگاه خیلی ضعیف بوده و هرچه سعی میکنم، معنی از شعر استنباط نمیکنم

میفهمم شعر خیلی خوبی است، اما زیاد نمیفهمم چه میگوید،

راه حل فال حافظ آنلاین است، چون این این فالهای آنلاین معنی هر شعر راهم مسنویسند، فقط کافی است من معنی را بخانم که خوب این آسانتر است.

به اولین سایت فال حافظ مراجعه و نیت میکنم و فال میگیرم، دیگر حاظر به خواندن خود شعر نیستم، فقط معنی را دنبال میکنم خوب اینطوری آسانتر است،

معنی بیشتر از 12 یا 13 خط است، برای من دو خط آخری راحت است همان دو خط آخر را میخانم خوب اینطوری آسانتر است،

نوشته با این تلاش دائمی که میکنید، و این مسیر سختی که انتخاب کزده اید، حتما پیروزی نصیب شما میشود

خوشحالم مطمئن بودم همه چیز درست میشود، ایشالا تا سال بعد که فال حافظ میگیرم همه چیز بهتر بشود

فال حافظ

آنلاین است، چون این این فالهای آنلاین معنی هر شعر راهم مسنویسند، فقط کافی است من معنی را بخانم که خوب این آسانتر است.

به اولین سایت فال حافظ مراجعه و نیت میکنم و فال میگیرم، دیگر حاظر به خواندن خود شعر نیستم، فقط معنی را دنبال میکنم خوب اینطوری آسانتر است،

معنی بیشتر از 12 یا 13 خط است، برای من دو خط آخری راحت است همان دو خط آخر را میخانم خوب اینطوری آسانتر است،

نوشته با این تلاش دائمی که میکنید، و این مسیر سختی که انتخاب کزده اید، حتما پیروزی نصیب شما میشود

خوشحالم مطمئن بودم همه چیز درست میشود، ایشالا تا سال بعد که فال حافظ میگیرم همه چیز بهتر بشود

 

+ نوشته شده در شنبه هفدهم آبان 1399 ساعت 23:29 توسط karen karani بدون نظر

 

بیمه بدنه ایران

بسیاری از مخاطبان ما از ما این پرسش رو دارند چرا بیمه بدنه ایران به نسبت دیگر بیمه ها اینقدر گران است؟ با یک سرچ ساده در اینترنت شما نیز به این نتیجه خواهید رسید که بیمه ایران تقریبا در تمام انواع بیمه قیمتی بالاتر از بیمه های دیگر دارد، البته این بالاتر بودن مطلق نیست و در برخی از موارد بیمه های گرانتری نیز داریم.

برای پاسخ به سوال این مشتریان باید به نکات زیر توجه کرد،

قیمت یک بیمه نشان دهنده گرانی و یا ارزانی ان بیمه نیست، بلکه قیمت به نسبت خدمات است که نشان از گرانی یا ارزانی قیمت بیمه است

به عنوان مثال شرکت های بیمه ای که در بیمه بدنه سقف قیمت پایینتری را انتخاب میکنند و قیمت پایینتری را نیز اعلام میکنند، پس برای بررسی بیمه بدنه ایران به خدمات قابل ارائه و تعیین شده در بیمه نامه دقت کنید و در مقایسه خود این موارد را در نظر بگیرید.

بیمه بدنه ایران

مسئله بعدی نحوه خدمات است که خپد فاکتور بسیار مهمی در قیمت یک بیمه است، به تجربه بارها و بارها دیده ایم که وقتی مشتری تصادف میکند و دچار خسارت میشود بیمه خاصی تعهدات خود را با سختی فراوان و به قول معروف سنگ اندلزی فراوان ارائه میدهد، و اینقدر تبصره و الحاقیه به بیمه گذار و بیمه نامه وصل مسکند که مبلغ پرداختی به مراتب کمتر از تعهداتی باشد که در بسمه نامه درج شده، این شیوه یکی از شیوه هایی است که بیمه گر با آن تلاش میکند قیمت بیمه را برای خود ارزانتر کند در واقع به این طریق سود بیشتری را نسیب خود کند.

عدم دانش بیمه بیمه گذار و عدم دقت او یکی از عواملی هست که بیمه گر توسط آن تلاش در افزایش سود خود دارد

بیمه بدنه ایران با توجه به قیمت و ارائه خدمات و همچنین ارائه خدمات در مواقع اسیب به بیمه گذار بیمه گرانی محسوب نمیشود.

در بیمه ایران روند پرداخت خسارت یکی از نقات قوت این بیمه می باشد.

مطالب مفید دیگر

بیمه عمر ایران

+ نوشته شده در شنبه هفدهم آبان 1399 ساعت 23:21 توسط karen karani بدون نظر