درج مقالات مفید در زمینه بازار و اقتصاد

طراحی سایت صنعتی

سایت های صنعتی با اهداف مختلفی طراحی و ارائه می شوند این سایت ها بیشتر معرف شرکت های صنعتی و یا خدمات دهندگان صنعتی هستند. در سایت های صنعتی هدف معرفی شرکت های صنعتی و همچنین نمایش انواع خدماتی می باشد که در این شرکت ها قابل ارائه است. در این بخش به طراحی سایت صنعتی می پردازیم و موارد مورد نیاز در این وب سایت ها را بررسی می کنیم.

موارد مورد نیاز در طراحی سایت صنعتی

  1. مهمترین بخش در طراحی سایت های صنعتی معرفی شرکت و خدمات آن به صورت کلی می باشد این بخش در سایت ها معمولاً به نام بخش درباره ما خوانده می‌شوند. بخش درباره ما کلیات شرکت و اهداف آن را مورد بررسی قرار می‌دهد
  2. بخش معرفی خدمات شرکت های صنعتی، انواع خدمات را که در بسیاری از مواقع ممکن است شناخته شده در بین عموم نیز نباشند ارائه می دهد. این خدمات نیاز به معرفی برای کاربران دارند بررسی کلی خدمات در این بخش انجام میشود.
  3.  بخش گالری تصاویر، این بخش یک معرفی از شرکت و خدمات آن به صورت تصویری ارائه می دهد. همچنین در این بخش امکان قرار دادن فیلم های مختلف وجود دارد.  فیلم‌ها می‌توانند از امکانات شرکت خدمات شرکت و یا کارکرد دستگاه های مختلف صنعتی باشند. این گالری در سایت های صنعتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است
  4.  بخش نمایش پروژه ها و نمونه کارها، در این بخش مجموعه ای از نمونه کار ها و یا پروژه های موفق شرکت معرفی می گردد این بخش می‌تواند شامل انواع محتوا به شکل های متنی تصویری و یا صوتی باشد.
  5. بخش مقالات و اخبار در حوزه صنعت، این بخش علاوه بر آنکه محتوای وب سایت را ارزشمند تر می کند کمک می کند تا افراد علاقه مند به این مباحث ارتباط بیشتری با وب‌سایت و محتوای آن برقرار نمایند. این ارتباط کمک می‌کند تا مخاطبان در وب سایت افزایش یافته و منجر به گسترش ارتباط گردد.
  6.  بخش پرسش و پاسخ ، متقاضیان بخش های صنعتی چالش ها و پرسش های بسیاری را دارند این بخش کمک می کند تا مخاطبان پرسش های خود را مطرح و از کارشناسان مربوط به پاسخ خود را دریافت کنند و این ارتباط دو طرفه باعث می شود وب سایت های صنعتی پس از مدت کوتاهی به جایگاه‌های بالایی دست پیدا کنند.
  7. بخش رزومه و بیوگرافی شرکت، این بخش مجموعه ای از مجوزات، سرتیفیکیت ها و موفقیت های شرکت است که به مخاطبان ارائه می شود .هدف از این بخش اعتماد سازی برای مشتریانی است که به وبسایت مراجعه می‌کنند.
  8.  بخش معرفی همکاران، در شرکت های صنعتی این بخش علاوه بر معرفی همکاران و فعالان در یک شرکت به تخصص های آنها نیز خواهد پرداخت این موضوع علاوه بر معرفی پرسنل شرکت اشاره ای به توانایی های شرکت نیز خواهد داشت.
  9. بخش همکاری، مانند هر شرکت دیگری شرکت های صنعتی نیز همیشه تلاش دارند تا افراد مستعد را جذب نمایند. از این رو بخش همکاری فضایی را ایجاد می کند تا متقاضیان بتوانند رزومه ها و درخواست های خود را برای شرکت ارسال نمایند.

شرکت های صنعتی و وب سایتهای مرتبط با آن ها می توانند بسیار گسترده باشند. اما آنچه اهمیت دارد ایجاد پایگاه اینترنتی برای شرکت های صنعتی و موارد مرتبط با آن ها است.

طراحی سایت صنعتی

شرکت طراحی اپلیکیشن

شرکت طراحی سایت

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم اسفند 1399 ساعت 3:28 توسط karen karani بدون نظر