درج مقالات مفید در زمینه بازار و اقتصاد

طراحی سایت معماری

یکی از انواع وبسایت هایی که در سالهای اخیر بسیار گسترش یافته است طراحی سایت معماری می باشد. سایت های معماری با هدف جذب مخاطب و ارائه محتوا طراحی می‌شوند. سایت های معماری میتوانند متعلق به مهندسین معمار یا مشاغل مرتبط با ساختمان باشند. همچنین این وب سایت ها می توانند پروژه‌های کاری شرکت‌های بزرگ و چند منظوره را به نمایش بگذارند.

در این نوشته می‌خواهیم به بخشی از ویژگی های طراحی سایت معماری بپردازیم سایت های معماری به چه بخش هایی نیاز دارند؟ و در طراحی آنها چه مواردی باید مد نظر قرار بگیرد؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

بخش‌های موردنیاز در سایت معماری

  1. بخش شماره ۱ در سایت های معماری بخش معرفی شرکت معماری می باشد در این بخش معمولاً اطلاعاتی از تاسیس شرکت های معماری و اهداف بنیادی شرکت مطرح می شود.
  2. معرفی راه های ارتباطی، این بخش تمامی مسیرهای ارتباطی از جمله راه‌های ارتباطی دیجیتال را به مشتریان و کاربران ارائه می دهد
  3. بخش پروژه ها، این بخش شاید مهم ترین بخش در طراحی سایت معماری باشد معرفی پروژه های موفق، تصاویر پروژه های موفق و همچنین توضیحات کاملی در مورد هر پروژه در این بخش قرار خواهد گرفت. به طور یقین مراجعان به وب سایت های شرکت معماری تمایل دارند تا پروژه های شرکت را به صورت کامل مشاهده و در صورت نیاز آنها را بررسی نمایند.
  4.  بخش معرفی تخصص ها، تخصص های معماری و تخصص های مرتبط با ساختمان می‌توانند بسیار وسیع باشند از این رو معرفی تخصص های شرکت های معماری می‌تواند اهمیت بالایی داشته باشد.
  5. رزومه و بیوگرافی شرکت، این بخش نیز از بخش های مهم برای شرکت های معماری است. معرفی رزومه کاری همچنین توانایی‌ها و تخصص‌ها و بیوگرافی افراد فعال در شرکت،  این بخش نقشی تمام نما از شرکت را برای کاربران نمایان میکند.
  6. معرفی پروژه های بازسازی به صورت اسلاید شو های قبل و بعد از بازسازی،  این بخش بخشی جذاب برای کاربران خواهد بود. چرا که به راحتی می توانند قبل از بازسازی پروژه و بعد از بازسازی پروژه را با یک کلیک مشاهده نمایند. این بخش توانایی شرکت معماری در طراحی و بازسازی را به نمایش می گذارد.
  7. طراحی سایت معماری و همچنین سایت های مرتبط با ساختمان یکی از پر رونق ترین و پر مخاطب ترین سایتها در فضای آنلاین می باشند. شرکت های معماری معمولاً به این مسئله اشراف کامل داشته و اطلاعات خود را به صورت جامع در وبسایت ها گنجانده و آنها را به کاربران خود ارائه می دهند.طراحی سایت معماری نیازی اساسی برای شرکت های معماری و شرکتهای مرتبط با آنها می باشد

طراحی سایت معماری

خرید سایت آماده

فروش سایت               

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

 

 

 

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیستم اسفند 1399 ساعت 16:1 توسط karen karani بدون نظر