درج مقالات مفید در زمینه بازار و اقتصاد

 

معاوضه املاک مشهد نیز مانند بسیاری دیگر از شهر های بزرگ و مطرح ایران مدت زمان طولانی است که باب شده است..

معاوضه املاک مشهد نیز مانند بسیاری دیگر از شهر های بزرگ و مطرح ایران مدت زمان طولانی است که باب شده است. شهر مشهد با در اختیار داشتن فرصت های فرهنگی، مذهبی و جذب مسافران متعدد برای اقامت طولانی مدت می تواند گزینه مطلوبی جهت خرید ملک و یا زمین باشد. این معاوضه مابین املاک و کالاهای ارزشمند نیز صورت می گیرد و به این واسطه شخصی که میخواهد در پروژه های املاک این شهر سرمایه گذاری کند یا برای خرید ملک اقدام کند به پول کاملا نقد نیازی نخواهد داشت.

معاوضه املاک مشهد 

معاوضه املاک

انجام معاوضه املاک مشهد

شما برای انجام این معاوضه تنها کافیست به سایت های معتبر در این زمینه سری بزنید. اکثریت این سایت ها املاک را با دسته بندی های مشخص و جداگانه به شما ارائه می دهند که هر شخص با توجه به اولویت ها و قوانین در نظر گرفته ی خود اقدام به فروش و معامله آنها می کند. اگر می خواهید سریعتر به نتیجه برسید این روش یکی از بهترین گزینه های ممکن است. معاوضه املاک مشهد شیوه مناسبی است که برای کسانی که پول نقد در اختیار ندارند به نوعی یک فرصت تلقی می شود.

معاوضات این چنین گاهی شامل امتیاز نمی شود اما در برخی موارد اگر شخص نتواند پول و یا هزینه مذکور را برای خرید ملک به این واسطه بپردازد (به طور کامل) می تواند مقداری از آن را با پول خریداری کند و مابقی را به روش معاوضه پرداخت کند. از این رو اگر پول کافی در اختیار ندارید اما توانایی معاوضه را دارید می توانید به سراغ این روش بروید.

آیا بازار معاوضه املاک مشهد خوب است؟

با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده می توان پاسخ مثبت داد اما همواره این پاسخ مثبت باقی نمی ماند. با تغییر شرایط اقتصادی و تورم این دست معاملات نیز دچار نوسان می شوند. با این حال بازار معاوضه املاک مشهد همچون دیگر شهر های بزرگ هرگز خاموش نمی شود.

لینک های مفید:

تهاتر خودرو با ملک
معاوضه ملک با ترکیه
معاوضه زمین با خودرو
معاوضه خودرو با ویلا

 

 

+ نوشته شده در سه شنبه سیزدهم خرداد 1399 ساعت 7:11 توسط karen karani بدون نظر

 

در گذشته خرید و انتخاب آپارتمان پروسه ی وقت گیر و دشواری بود که فارغ از روش های سنتی مربوط به خرید تا وقتی که پول کافی برای خرید آپارتمان مورد نظر وجود نداشت ما مجبور بودیم تا از قید خرید آن صرف نظر..


در گذشته خرید و انتخاب آپارتمان پروسه ی وقت گیر و دشواری بود که فارغ از روش های سنتی مربوط به خرید تا وقتی که پول کافی برای خرید آپارتمان مورد نظر وجود نداشت ما مجبور بودیم تا از قید خرید آن صرف نظر کنیم در حالی که امروزه صرفنظر از اهداف تجاری و سود آور (باز هم) ما می توانیم با توافق و معاوضه آپارتمان به خرید خوبی دست پیدا کنیم.

معاوضه آپارتمان 

معاوضه آپارتمان

معاوضه آپارتمان خوب است؟

اگر باز هم به همان گذشته رجوع کنیم می دانیم که خیلی از آپارتمان هایی که می خواهیم بخریم باید ویژگی های خوبی داشته باشد. در محله خوش آب و هوا و مناسبی باشد، قیمت مناسب داشته باشد،  و در نهایت امکانات و شرایط معمول یک آپارتمان خوب را داشته باشد. برای خیلی از افراد حتی فروش املاک و یا حتی اقلام ارزشمندشان به اندازه و وسع خرید آپارتمان های امروزی نمی رسد. در نتیجه می توانیم معاوضه آپارتمان را یک راه باز و چاره مفید بدانیم. حتی اگر چند خریدار حاضر به معاوضه ملک شما نشدند، شما می توانید در سایت های معاوضه آپارتمان و املاک به دنبال این دسته از اشخاص باشید.

شرایط معاوضه آپارتمان چگونه است؟

شرایط تعیین کننده بستر و امکان انجام معامله هستند و در حالتی که شما نمی توانید مانند همیشه معامله انجام دهید می توانید به معاوضه روی آورید. با اینکه این موضوع بسته به مبادلات میان دو نفر یا دو شرکت  می تواند متفاوت باشد همچنین به شرایطی که طرفین برای عدم ضرر کردن و ارتقا سود در نظر میگیرند هم وابسته است. پس نمی توان در مورد آن یک نظر کلی داد. با این حال، در عین حساس و خاص بودن معاوضه آپارتمان و املاک بازهم می توان به آینده آن امیدوار بود. پس اگر قصد معاوضه و تهیه آپارتمان را دارید، حتما شانس خود را به واسطه تهاتر یا همان معاوضه امتحان کنید.

لینک های مفید:

معاوضه ملک با ترکیه

معاوضه زمین با خودرو

معاوضه خودرو با ویلا

 

 

+ نوشته شده در سه شنبه سیزدهم خرداد 1399 ساعت 7:9 توسط karen karani بدون نظر

 

معاوضه آپارتمان در مشهد با سایر شهر ها یا معاوضه در مشهد به تنهایی و با رضایت دو طرف انجام می گیرد. معاوضه آپارتمان در مشهد یکی از جمله روش هایست که در..

معاوضه آپارتمان در مشهد

معاوضه آپارتمان در مشهد با سایر شهر ها یا معاوضه در مشهد به تنهایی و با رضایت دو طرف انجام می گیرد. معاوضه آپارتمان در مشهد یکی از جمله روش هایست که در سالهای اخیر بسیار اوج گرفته است و بسیاری از شهروندانی که قصد دارند به شهر مشهد سفر کنند و در آن ساکن شوند از روش معاوضه استفاده می کنند تا بتوانند ملک یا آپارتمانی را به  راحتی خریداری کنند.

معاوضه آپارتمان در مشهد 

معاوضه آپارتمان در مشهد

معاوضه آپارتمان در مشهد با تهران

بسیاری از پایتخت نشینان و کلیه کسانی که ملک یا آپارتمان یا کالای با ارزش دارند که قابل معاوضه با آپارتمان در مشهد است برای خرید ملک به این روش به سادگی می توانند اقدام کنند. به این منظور تنها لازم به نوشتن قرارداد براساس ارزش و کلیت ملک می شود. البته در خیلی از مواقع به دلیل یکسان نبودن ارزش ملک با ملک مقابل یا کالای مورد نظر مقداری هم پول نقد معاوضه می شود که برای بی حساب شدن در این روش معاوضه بسیار مهم و ضروری است. در نهایت طرفین با رفع دین می توانند مالک آپارتمان یا کالای با ارزش مذکور باشند.

معاوضه آپارتمان در مشهد با دیگر شهر ها

به جز تهران البته شهر های دیگری مانند اصفهان، شیراز، یزد و بسیاری از مالکان که آپارتمان یا کالای با ارزش در دیگر شهر ها دارند به معاوضه آپارتمان در مشهد می پردازند. نسبی بودن انجام این دست معاملات مهمترین دلیل محبوبیت آن است. شما با بررسی آگهی ها و اطلاعات وارد شده برای آپارتمان و ملک مورد نظر به صورت کاملا اینترنتی می توانید خرید خود را انجام دهید. تنها برای نگارش و به توافق رسیدن بر سر قرارداد مورد نظر نیاز به انجام امور به صورت حضوری می باشد. به این واسطه، پیدا کردن آپارتمان در مشهد و خرید آن به سادگی و در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

لینک های مفید:

معاوضه ملک با ترکیه

معاوضه زمین با خودرو

معاوضه خودرو با ویلا

معاوضه خودرو با آپارتمان در تهران

 

+ نوشته شده در سه شنبه سیزدهم خرداد 1399 ساعت 7:8 توسط karen karani بدون نظر

پیشرفت تکنولوژی منجر شده است تا افراد به روش های مختلفی بتواند اقدام به انتشار آگهی رایگان ملک نمایند. یکی از این روش ها انتشار آگهی در شبکه های اجتماعی پرطرفدار همچون اینستاگرام می باشد. کافیست در این شبکه اجتماعی ثبت نام نموده، و بدون هیچ هزینه ای آگهی تبلیغات املاک را برای مخاطبان به اشتراک بگذارید. آگهی رایگان ملک مزیت های آگهی رایگان ملک برای جذب مشتری یکی از راهکارهای عالی برای ارائه تبلیغات فروش ملک، فعالیت در شبکه های اجتماعی است. می توان به راحتی با عضویت در این شبکه ها آگهی رایگان ملک را در اختیار مشتری ها قرار داد. امروزه استفاده از شبکه های مجازی در میان مردم دنیا بسیار رونق یافته است. مردم ایران نیز همگی از این شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. اینستاگرام که یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی در میان مردم ایران به شمار می رود، تقریبا 40 میلیون کاربر ایرانی دارد. این مسئله خود مزیتی برای استفاده از برای ارائه آگهی رایگان ملک به شمار می رود. تا بدون نیاز به صرف هزینه، تنها با ارائه مشخصات املاک مورد نظر، آن را در معرض دید تمام مردم کشور قرار داد. آگهی رایگان ملک آگهی رایگان ملک ارائه آگهی رایگان ملک در اینستاگرام به چه صورت است؟ برای این که در این فضای عمومی اقدام به تبلیغات ملک، جهت فروش، رهن و اجاره نمایید، باید ابتدا یک صفحه اینستاگرامی برای بنگاه مشاور املاک خود در این شبکه اجتماعی بسازید. پس از آن لازم است صفحه ساخته شده را به حالت بیزین تبدیل کنید. این مرحله خود نیاز به تنظیمات خاصی خواهد داشت که باید در مورد آن اطلاعات کسب نمایید. صفحه باید برای مقاصد تجاری ساخته شود نه شخصی. پس از آن برای ارائه آگهی رایگان ملک لازم است از پست هایی با عکس های با کیفیت استفاده نمایید. در کنار این عکس ها وجود متن های جذاب نیز می تواند تاثیرگذار باشد. مثلا در پست های آگهی رایگان ملک اطلاعاتی در مورد موارد فروشی ملک، موارد اجاره ای و ... برای مخاطب به اشتراک بگذارید. علاوه بر تمامی این کارها لازم است حتما از دستورات جادویی اینستاگرام برای افزایش فالوور استفاده کنید. با این عمل می توانید مخاطبین بیشتری را به صفحه آگهی رایگان ملک خود جذب نموده و آن را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید. از این طریق بدون هیچ هزینه ای، تبلیغات ملک مورد نظر خود را انجام دهید. لینک های مفید: تهاتر ملک با ماشین تهاتر بدهی شهرداری تهاتر خودرو با ملک

+ نوشته شده در سه شنبه سیزدهم خرداد 1399 ساعت 7:6 توسط karen karani بدون نظر

 

بیمه آتش سوزی ایران به معنای تامین خسارت مالی در اثر حادثه آتش سوزی به دارایی منقول و یا غیرمنقول بیمه گذار می باشد. شاید بد نباشد بدانید که این بیمه شامل فرد بیمه گذار اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی است. یکی از نکات قابل توجه در خصوص بیمه آتش سوزی ایران این است که تنها خسارت های مالی قابل جبران شدن هستند. بنابراین خسارت جانی و بدنی شامل این نوع بیمه نمی شود.

همچنین خسارت وارد شده بر اموال شخص ثالث که باید بیمه گذار نسبت به آن خسارت پاسخگو باشد به همراه بیمه آتش سوزی یا جداگانه و از طریق بیمه مسئولیت مدنی جبران می شود. بیمه آتش سوزی ایران همانند دیگر بیمه های اموال شامل قاعده نسبی سرمایه، قاعده نفع بیمه ای، اصل حسن نیت، قاعده جانشینی و حق بیمه است.

 

زیر شاخه های بیمه آتش سوزی ایران

بیمه آتش سوزی ایران به زیر شاخه های مختلفی تقسیم می شود.

بیمه اتش سوزی واحد مسکونی: در این نوع بیمه ساختمان و کل تاسیسات آن به همراه اثاث منزل در مقابل خطر آتش سوزی، انفجار، صاعقه به عنوان خطرات اصلی و دیگر خطرات مانند طوفان، سیل، زلزله، ترکیدگی لوله، ضایعات آب باران و ذوب برف و سایر خطرها تحت پوشش قرار می گیرند.

شاید بد نباشد بدانید که این نوع بیمه به دو روش انفرادی و گروهی تحت پوشش قرار می گیرند. در بیمه های گروهی اگر تعداد واحدهای مسکونی بیشتر از 15 واحد شود ده درصد تخفیف شامل کل بیمه می شود.

بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی: مراکز غیر صنعتی شامل بیمارستان ها، اماکن عمومی، فروشگاه های تجاری، آموزشگاه ها و سایر موارد مشابه می باشد. بنابراین ساختمان، تاسیسات، اثاث موجود در آنها را می توان در مقابل خطر آتش سوزی و سایر خطرهای اضافی به قیمت روز بیمه کرد.

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی: مراکز صنعتی شامل کارخانه ها، صنایع چرم، نساجی، کاغذ، چوب و سایر موارد مشابه است. بنابراین ساختمان، تاسیسات، مواد اولیه و ماشین آلاتی که در مراکز صنعتی وجود دارند در مقابل خطر آتش سوزی و سایر خطرها بیمه می شوند.

بیمه آتش سوزی ایران سرمایه گذاری ارزشمند

دختربچه در حالی که چشمانش خیس اشک بود همراه با پدر در تاکسی نشسته بودند، خودرو از مقابل نمایندگی بیمه ایران به آهستگی عبور کرد، نگاه پدر ناگهان روی عنوان بیمه آتش سوزی ایران گره خورد؛ او هم در سکوتی فرو رفته بود؛ حوادث آن شب به سرعت از مقابل چشمانش عبور کرد.

آن شب بر اثر شعله ور شدن جورابی که روی بخاری گذاشته بودند تا زودتر خشک شود، کل خانه آتش گرفته بود و همه ی اسباب و اثاثیه و لوازم زندگی شان در آتش سوخته بود، الان هم دخترش را به سختی مجاب کرده بود تا به طلافروشی بروند. تا از فروش تنها باقیمانده دارایی ها برخی لوازم ضروری را بخرد.

به خاطرش رسید که چندی پیش که برای بیمه شخص ثالث به بیمه ایران مراجعه کرده بود نماینده شرکت به او بیمه آتش سوزی ایران را هم پیشنهاد داده بود ولی او اعتنایی نکرده بود.

پوشش های بیمه آتش سوزی ایران

در  حالت کلی، بیمه آتش سوزی تنها شامل پوشش خسارت های مالی وارده در اثر آتش سوزی، صاعقه و انفجار می شود و اگر متقاضی تمایل داشته باشد موارد بیشتری را بیمه کند باید پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی ایران را خریداری نماید.

خسارت های بدنی و جانی شامل بیمه آتش سوزی نمی شود.

بیمه آتش سوزی منازل به شاخه های زیر تقسیم می شوند:

 • طرح معمولی منازل
 • طرح جامع خانه و خانواده: این طرح کلیه ی خطرات احتمالی را در یک خانه پوشش می دهد.
 • مسکونی طرح همگانی
 • طرح مهر: در این طرح پوشش های بیمه ای آتش‌سوزی، مسئولیت و حوادث خانه و خانواده اعمال می گردد. این طرح، بیمه‌گر بیمه‌گذار را در مقابل خطراتی مانند آتش سوزی، صاعقه و انفجار بیمه می نماید؛ پرداخت غرامت فوت و هزینه های پزشکی نیز به شخص ثالث و همسایگان جزو تعهدات این طرح می باشد.
 • طرح مسکونی با طرح زلزله

بیمه آتش سوزی ایران شامل بیمه مراکز غیرصنعتی نیز می شود که مشتمل بر شاخه های زیر می شود:

 • طرح معمولی مراکز غیرصنعتی
 • طرح جامع اصناف

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی هم تنها یک شکل دارد که تحت عنوان طرح معمولی مراکز صنعتی شناخته می شود.

 

 

 

 

 

 

بیمه آتش سوزی ایران

        انسان ها از زمانی که بیمه را اختراع کردند، در واقع کالایی گران قیمت را به بهایی ارزان خریداری کردند، بیمه آتش سوزی ایران یکی از بیمه هایی است که در تأمین آرامش انسان نقش به سزایی دارد.

        همگی فاجعه آتش سوزی در پلاسکو را به خاطر داریم، اژدهای آتش با بی‌رحمی تمام هست و نیست تاجرانی را به خاکستر تبدیل کرد که همگی از آینده‌نگر ترین انسان ها در بازار بودند، اما بعضی نه آنقدر عاقبت‌اندیش که احتمال آتش سوزی را بدهند.

 

 زندگی ما با انواع خطرات در هم تنیده شده به طوری که نمی‌توان با ده‌ها نوع مراقبت و دقت هم از وقوع حادثه پیشگیری کرد؛ نمونه اش خطر آتش‌سوزی که هر چقدر هم خودمان رعایت کنیم، باز افرادی هستند که ممکن است با یک فراموش‌کاری یا غفلت، موجب بروز آن و وارد شدن خساراتی هنگفت به ما شوند.

با بیمه آتش ‌سوزی ایران که از کهنه‌کارترین شرکت های بیمه‌ای در ایران است، پوشش های بیمه ای را خریداری می کنید که خسارت های ناشی از آتش سوزی را در کارگاه، کارخانه، آموزشگاه، منزل و... در سریع ترین زمان پرداخت می کند.      

بیمه آتش ‌سوزی ایران و پوشش‌های مربوطه

بیمه آتش سوزی ایران عموماً شامل پوشش جبران خسارت ناشی از آتش سوزی، انفجار و صاعقه می‌گردد. در صورتی که تمایل داشته باشیم می‌توانیم پوشش های اضافی را نیز خریداری کنیم.

در ضمن به خاطر داشته باشیم که خسارت‌های بدنی یا تلفات جانی شامل بیمه آتش‌سوزی نمی‌شود.

 

انواع بیمه آتش سوزی ایران برای منازل مسکونی عبارتند از:

 • بیمه آتش سوزی ایران طرح معمولی
 • بیمه آتش سوزی ایران طرح جامع خانه و خانواده: این طرح شامل کلیه خطرات احتمالی در منزل می‌گردد.
 • بیمه آتش سوزی منازل طرح طرح همگانی
 • بیمه آتش سوزی ایران طرح مهر: این طرح شامل پوشش های بیمه ای مسئولیت، آتش سوزی، حوادث خانه و خانواده و حتی پوشش بیمه ای در برابر صاعقه و انفجار نیز می باشد.

نکته جالب توجه در طرح مهر بیمه آتش سوزی ایران پرداخت غرامت فوت و هزینه های پزشکی به شخص ثالث از جمله همسایگان است.

 • بیمه آتش سوزی ایران طرح مسکونی با طرح زلزله

بیمه آتش سوزی ایران شامل بیمه مراکز غیرصنعتی هم می‌شود:

 • طرح معمولی مراکز غیرصنعتی
 • طرح جامع اصناف

بیمه آتش سوزی ایران برای مراکز صنعتی هم تنها به یک صورت است که به عنوان طرح معمولی مراکز صنعتی معروف است.

 لینک های مفید:

بیمه بدنه ایران

بیمه عمر ایران

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در یکشنبه یازدهم خرداد 1399 ساعت 16:27 توسط karen karani بدون نظر