درج مقالات مفید در زمینه بازار و اقتصاد

طراحی سایت صنعتی

سایت های صنعتی با اهداف مختلفی طراحی و ارائه می شوند این سایت ها بیشتر معرف شرکت های صنعتی و یا خدمات دهندگان صنعتی هستند. در سایت های صنعتی هدف معرفی شرکت های صنعتی و همچنین نمایش انواع خدماتی می باشد که در این شرکت ها قابل ارائه است. در این بخش به طراحی سایت صنعتی می پردازیم و موارد مورد نیاز در این وب سایت ها را بررسی می کنیم.

موارد مورد نیاز در طراحی سایت صنعتی

 1. مهمترین بخش در طراحی سایت های صنعتی معرفی شرکت و خدمات آن به صورت کلی می باشد این بخش در سایت ها معمولاً به نام بخش درباره ما خوانده می‌شوند. بخش درباره ما کلیات شرکت و اهداف آن را مورد بررسی قرار می‌دهد
 2. بخش معرفی خدمات شرکت های صنعتی، انواع خدمات را که در بسیاری از مواقع ممکن است شناخته شده در بین عموم نیز نباشند ارائه می دهد. این خدمات نیاز به معرفی برای کاربران دارند بررسی کلی خدمات در این بخش انجام میشود.
 3.  بخش گالری تصاویر، این بخش یک معرفی از شرکت و خدمات آن به صورت تصویری ارائه می دهد. همچنین در این بخش امکان قرار دادن فیلم های مختلف وجود دارد.  فیلم‌ها می‌توانند از امکانات شرکت خدمات شرکت و یا کارکرد دستگاه های مختلف صنعتی باشند. این گالری در سایت های صنعتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است
 4.  بخش نمایش پروژه ها و نمونه کارها، در این بخش مجموعه ای از نمونه کار ها و یا پروژه های موفق شرکت معرفی می گردد این بخش می‌تواند شامل انواع محتوا به شکل های متنی تصویری و یا صوتی باشد.
 5. بخش مقالات و اخبار در حوزه صنعت، این بخش علاوه بر آنکه محتوای وب سایت را ارزشمند تر می کند کمک می کند تا افراد علاقه مند به این مباحث ارتباط بیشتری با وب‌سایت و محتوای آن برقرار نمایند. این ارتباط کمک می‌کند تا مخاطبان در وب سایت افزایش یافته و منجر به گسترش ارتباط گردد.
 6.  بخش پرسش و پاسخ ، متقاضیان بخش های صنعتی چالش ها و پرسش های بسیاری را دارند این بخش کمک می کند تا مخاطبان پرسش های خود را مطرح و از کارشناسان مربوط به پاسخ خود را دریافت کنند و این ارتباط دو طرفه باعث می شود وب سایت های صنعتی پس از مدت کوتاهی به جایگاه‌های بالایی دست پیدا کنند.
 7. بخش رزومه و بیوگرافی شرکت، این بخش مجموعه ای از مجوزات، سرتیفیکیت ها و موفقیت های شرکت است که به مخاطبان ارائه می شود .هدف از این بخش اعتماد سازی برای مشتریانی است که به وبسایت مراجعه می‌کنند.
 8.  بخش معرفی همکاران، در شرکت های صنعتی این بخش علاوه بر معرفی همکاران و فعالان در یک شرکت به تخصص های آنها نیز خواهد پرداخت این موضوع علاوه بر معرفی پرسنل شرکت اشاره ای به توانایی های شرکت نیز خواهد داشت.
 9. بخش همکاری، مانند هر شرکت دیگری شرکت های صنعتی نیز همیشه تلاش دارند تا افراد مستعد را جذب نمایند. از این رو بخش همکاری فضایی را ایجاد می کند تا متقاضیان بتوانند رزومه ها و درخواست های خود را برای شرکت ارسال نمایند.

شرکت های صنعتی و وب سایتهای مرتبط با آن ها می توانند بسیار گسترده باشند. اما آنچه اهمیت دارد ایجاد پایگاه اینترنتی برای شرکت های صنعتی و موارد مرتبط با آن ها است.

طراحی سایت صنعتی

شرکت طراحی اپلیکیشن

شرکت طراحی سایت

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم اسفند 1399 ساعت 3:28 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت نمونه کار

سایت های نمونه کار برای بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایت های نمونه کار مانند آلبوم های تصویری آنلاینی هستند که مخاطبان در آنها امکان مشاهده هزاران نمونه کار را خواهند داشت. همانطور که گفته شد این وب سایت ها برای مشاغل مختلف قابل استفاده هستند در این بخش به برخی از مشاغلی که به این نوع وب سایت ها نیاز دارند اشاره می کنیم.

 1. درج نمونه کارهای معماری برای شرکت های معماری کوچک و بزرگ و چند منظوره
 2. درجه نمونه کارهای عکاسی برای عکاسان و آتلیه ها
 3. درجه نمونه کارهای هنری برای انواع هنرها مانند نقاشی و غیره
 4.  نمونه کارهای صنعتی برای مشاغل صنعتی به صورت تصاویر و عکس های چند بعدی
 5. درجه نمونه کارها گالری‌های فرش قالی و موارد مرتبط
 6. درج نمونه کارهای صنایع دستی و صنایع محلی
 7. درجه نمونه کارهای تولیدی برای انواع شرکت های تولیدی
 8. و...

ویژگی طراحی سایت نمونه کار

سایت های نمونه کار بیشتر از آنکه مشابهت با وب سایتهای عمومی داشته باشند مشابهت با آلبوم تصاویر و یا آلبوم ویدئو را دارند. کاربران با ورود به این وب سایت ها به راحتی می توانند تصاویر مختلف و یا ویدیو های مختلف از انواع کار ها را مشاهده نمایید. سرعت مشاهده نمونه کارها در این سایت ها بسیار بالاتر از سایت های دیگر است چرا که ساختار این وب سایت ها مناسب برای دیدن تصاویر طراحی می شوند.

سایت های نمونه کار نیز مانند دیگر وب سایت ها نیاز به بخش های پایه دارند. این بخش های پایه می توانند شامل موارد:

 1. بخش درباره ما
 2. بخش تماس با ما
 3.  بخش معرفی خدمات و تخصص ها
 4. بخش مقالات اخبار و موارد مرتبط
 5. بخش تالار گفتگو
 6. بخش رزومه و بیوگرافی ها
 7. بخش رخدادها
 8. بخش معرفی همکاران
 9. معرفی شبکه های اجتماعی
 10.  و ....

طراحی سایت نمونه کار

خرید سایت آماده

سایت آماده

طراحی اپلیکیشن       

طراحی سایت در کرج

سئو سایت

+ نوشته شده در چهارشنبه بیستم اسفند 1399 ساعت 16:3 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت معماری

یکی از انواع وبسایت هایی که در سالهای اخیر بسیار گسترش یافته است طراحی سایت معماری می باشد. سایت های معماری با هدف جذب مخاطب و ارائه محتوا طراحی می‌شوند. سایت های معماری میتوانند متعلق به مهندسین معمار یا مشاغل مرتبط با ساختمان باشند. همچنین این وب سایت ها می توانند پروژه‌های کاری شرکت‌های بزرگ و چند منظوره را به نمایش بگذارند.

در این نوشته می‌خواهیم به بخشی از ویژگی های طراحی سایت معماری بپردازیم سایت های معماری به چه بخش هایی نیاز دارند؟ و در طراحی آنها چه مواردی باید مد نظر قرار بگیرد؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

بخش‌های موردنیاز در سایت معماری

 1. بخش شماره ۱ در سایت های معماری بخش معرفی شرکت معماری می باشد در این بخش معمولاً اطلاعاتی از تاسیس شرکت های معماری و اهداف بنیادی شرکت مطرح می شود.
 2. معرفی راه های ارتباطی، این بخش تمامی مسیرهای ارتباطی از جمله راه‌های ارتباطی دیجیتال را به مشتریان و کاربران ارائه می دهد
 3. بخش پروژه ها، این بخش شاید مهم ترین بخش در طراحی سایت معماری باشد معرفی پروژه های موفق، تصاویر پروژه های موفق و همچنین توضیحات کاملی در مورد هر پروژه در این بخش قرار خواهد گرفت. به طور یقین مراجعان به وب سایت های شرکت معماری تمایل دارند تا پروژه های شرکت را به صورت کامل مشاهده و در صورت نیاز آنها را بررسی نمایند.
 4.  بخش معرفی تخصص ها، تخصص های معماری و تخصص های مرتبط با ساختمان می‌توانند بسیار وسیع باشند از این رو معرفی تخصص های شرکت های معماری می‌تواند اهمیت بالایی داشته باشد.
 5. رزومه و بیوگرافی شرکت، این بخش نیز از بخش های مهم برای شرکت های معماری است. معرفی رزومه کاری همچنین توانایی‌ها و تخصص‌ها و بیوگرافی افراد فعال در شرکت،  این بخش نقشی تمام نما از شرکت را برای کاربران نمایان میکند.
 6. معرفی پروژه های بازسازی به صورت اسلاید شو های قبل و بعد از بازسازی،  این بخش بخشی جذاب برای کاربران خواهد بود. چرا که به راحتی می توانند قبل از بازسازی پروژه و بعد از بازسازی پروژه را با یک کلیک مشاهده نمایند. این بخش توانایی شرکت معماری در طراحی و بازسازی را به نمایش می گذارد.
 7. طراحی سایت معماری و همچنین سایت های مرتبط با ساختمان یکی از پر رونق ترین و پر مخاطب ترین سایتها در فضای آنلاین می باشند. شرکت های معماری معمولاً به این مسئله اشراف کامل داشته و اطلاعات خود را به صورت جامع در وبسایت ها گنجانده و آنها را به کاربران خود ارائه می دهند.طراحی سایت معماری نیازی اساسی برای شرکت های معماری و شرکتهای مرتبط با آنها می باشد

طراحی سایت معماری

خرید سایت آماده

فروش سایت               

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

 

 

 

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بیستم اسفند 1399 ساعت 16:1 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی جهت درجه خبرهای‌ورزشی، اطلاع‌رسانی، معرفی خدمات ورزشی، و موارد دیگر طراحی می‌شود. این سایت‌ها معمولاً مخاطبان بسیار زیادی از قشر جوان دارند سایت های ورزشی می توانند درآمدزایی بسیار بالایی برای مدیران و صاحبان وب سایت داشته باشند.

برای طراحی سایت ورزشی باید مواردی را در نظر گرفت. تعیین مخاطبان و اهداف وب سایت از مهم ترین بخش هایی است که قبل از طراحی سایت ورزشی باید در نظر داشت. اگر وب سایت شما تعداد مخاطبان بالایی را جذب کند باید از نظر فنی قابلیت افزایش قدرت و امکان پذیرش مخاطب بیشتر را داشته باشد در این متن تلاش می‌کنیم تا ویژگی های سایت ورزشی و روند طراحی آن را ذکر کنیم. این موارد کمک می‌کنند تا قبل از طراحی سایت ورزشی موارد را بررسی و نتیجه بخشی بالاتری داشته باشیم.

ویژگی های طراحی سایت ورزشی

 1. داشتن قدرت نرم افزاری کافی جهت ارائه خدمات به تعداد مخاطبان بالا
 2. داشتن گرافیک مناسب و متناسب با برنامه های ورزشی و خدمات قابل ارائه
 3. داشتن بخش های ارتباط با مخاطب تحت عنوان تماس با ما و امکان ایجاد فرم های مختلف جهت ارتباط مخاطبان با مدیران وب سایت
 4. داشتن بخش هایی برای توضیحات و تعیین خط مشی وب سایت، این بخش ها معمولاً تحت عنوان های درباره ما و یا قوانین و مقررات به مخاطب ارائه می شوند.
 5. امکان درج انواع اخبار مرتبط با انواع ورزش ها و موارد دیگر
 6. داشتن بخش هایی جهت ارائه تبلیغات و ایجاد درآمد برای وب سایت

سایت های ورزشی می توانند با اهداف مختلفی طراحی و ارائه شوند. سایت های بزرگی که اخبار ورزشی را از سراسر نقاط جهان دریافت و آن را به مخاطب خود ارائه می‌دهند.هر چند این سایتها در زمره سایتهای خبری دسته بندی می شوند اما نیاز به اطلاعات کافی در مورد اخبار ورزشی و احاطه به آن برای مدیران وب سایت ها نیاز است.

سایت های کوچک تری نیز وجود دارند که با اهداف ورزشی طراحی و ارائه می‌شود. این سایت ها می توانند معرفی یک باشگاه ورزشی کوچک یک مجموعه ورزشی بزرگ و یا یک مجله ورزشی با اهداف فرهنگی باشد.

سایتهای ورزشی به هر گونه ای و با هر هدفی که ساخته شوند معمولاً مخاطب آنها قشر جوان می باشد. از این جهت در سایتهای ورزشی باید توجه ویژه‌ای به نیاز این مخاطبان داشت. طراحی گرافیکی مناسب و ارائه اخبار جذاب برای این رده سنی بخشی از توجهاتی است که مدیران وب سایت باید داشته باشند.

در کنار سایت های ورزشی نیاز است تا اپلیکیشن هایی نیز در این راستا تولید و تهیه شوند. مخاطبان سایتهای ورزشی تمایل زیادی برای استفاده از تکنولوژی های روز دارند و این مسئله آنها را ترغیب به استفاده از اپلیکیشنهای به روز و کارآمد می کند

درآمد سایتهای ورزشی بیشتر از زمینه تبلیغات شکل می گیرد به همین دلیل است که تعداد مخاطب در این وبسایت ها بسیار اهمیت دارد

طراحی سایت ورزشی

خرید سایت آماده

فروش سایت               

خرید اپلیکیشن

اپلیکیشن آماده

+ نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند 1399 ساعت 10:11 توسط karen karani بدون نظر

طراحی سایت دانشگاهی

وب سایت های دانشگاهی یکی از پیشرفته ترین انواع وبسایت می باشد این سایت ها معمولاً به صورت چند منظوره مورد استفاده قرار می گیرد استفاده سایت های دانشگاهی می تواند در موارد زیر باشد.

 1. اطلاع رسانی و درج اخبار دانشگاه و اطلاعیه های دانشگاه در وب سایت
 2. مکانی برای مراجعه دانشجویان و مشاهده شرایط و ضوابط دانشگاه
 3. معرفی زمینه های فعالیت دانشگاه رشته های تحصیلی و موارد مرتبط با آن
 4. معرفی پرسنل دانشگاه، مدیران دانشگاه و ارائه شرایط کاری بخش های اداری دانشگاه
 5. ارائه پنل های کاربری به دانشجویان جهت ثبت و درج اطلاعات دانشجویان به صورت اتوماتیک
 6. ارائه نمرات دانشجویان و مواردی از جمله نامه های اداری به پنل دانشجویان
 7. ایجاد پرتال جهت ثبت نام دانشجویان به صورت الکترونیکی
 8. معرفی اساتید به همراه رزومه های کاری و تحصیلی آنها
 9.  ارائه پرتال جهت اساتید و مدرسان به منظور درج اطلاعات و دسترسی طبقه بندی شده اطلاعات اساتید
 10. ایجاد کلاس های آنلاین و کلاسهایی در بستر وب
 11. محلی برای ارتباط آنلاین دانشجویان با دانشگاه

مواردی که ذکر شد تنها بخشی از نیاز های یک دانشگاه است. که می‌تواند توسط وبسایت تامین گردد با نگاهی به موارد بالا متوجه این موضوع خواهیم شد که در سایت های دانشگاهی امنیت اطلاعات بسیار اهمیت دارد و نیاز به طراحی و سیستم های امنیتی مناسبی برای حفظ اطلاعات دانشگاه میباشد.

برای سایت های دانشگاهی و طراحی آنها نیاز به دانش فنی کافی و تجربه کافی در زمینه طراحی سایت دانشگاهی می‌باشد

برای طراحی سایت دانشگاهی باید مواردی را مد نظر قرار داد تا امنیت بالاتری برای حفظ اطلاعات برقرار گردد.

 1. استفاده از سرورهای داخلی و یا سرور های اختصاصی در محل دانشگاه کمک می کند تا امنیت اطلاعات در سطح بالاتری حفظ شود
 2. استفاده از سرورهای پرقدرت باعث می شود
 3. برنامه نویسی اختصاصی و اصولی برای این وبسایت ها بسیار پر اهمیت است، این مورد نیز می برای افزایش امنیت سایت موثر باشد.
 4. ایجاد بانک اطلاعاتی به صورت غیر قابل دسترس برای عموم راهکار دیگری برای بالا بردن امنیت این وب سایت ها می باشد.

سایت های دانشگاهی با هر شیوه ای که طراحی شوند باید نیازهای ارتباطی بین دانشگاه و سایر دانشجویان را به صورت مناسبی برطرف کنند. همینطور ظاهر گرافیکی مناسب و در شأن دانشگاه را داشته باشند.

طراحی سایت دانشگاهی

خرید سایت آماده

سایت آماده

طراحی سایت

ساخت اپلیکیشن

+ نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند 1399 ساعت 10:9 توسط karen karani بدون نظر